ANASAYFA HAKKIMIZDA CAFE
HİZMETLERİ
BİLGİSAYAR
HİZMETLERİ
WEB
HİZMETLERİ
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
HİZMETLERİ
BİLGİ İSTEK FORMU
 
 
HAKKIMIZDA

1999 yılında internet cafe sektörlerinde hizmet vermeye başlayan Abeyes Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, yeni olmanın verdiği enerji ve heyecanla vizyon olarak kendisine çizdiği yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Konya’nın en eski internet cafesi olan Abeyes, yıllarca kendini geliştirerek , en hızlı ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.

Başlangıçta internet cafe alanını kendisine hizmet sahası olarak belirleyen Abeyes Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, zaman içinde müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını da göz önüne alarak ekibini de eğiterek ve genişleterek; hizmet sahasını genişletmiş ve bugün sektörün hemen hemen tüm ihtiyaçlarına yeterli duruma gelmiştir.

Bilgisayarla ilgili kurumsal ve bireysel çözümler, web & grafik tasarım hizmetleri, kurumsal ve bireysel eğitimler, güvenlik sistemleri ve internet ile ilgili her konuda sizlere hizmet veren Abeyes Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, ilke edindiği müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve güven prensiplerinden taviz vermeden müşterilerinin sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Vizyon ve Misyon

Sitemizi ziyaret edenlerin okuyacakları kalıplaşmış sözlerden oluşan bir sayfa olsun diye değil, gelecekte kendimiz için çizdiğimiz resim ve o resime ulaşmak için izleyeceğimiz yol her neyse onu anlatmak için bu sayfayı hazırladık.

Vizyon; bir kişi veya şirketin gelecekte varmayı planladığı hedef, içinde olmayı hayal ettiği resim ya da ulaşmak istediği noktadır. Oysa birçok firma bu sayfaları ya sağdan soldan kopya çekerek ya da sayfayı doldursun diye basmakalıp sözler kullanarak hazırlarlar. Biz bu sayfayı sitemizin en önemli sayfası olarak görüyoruz. Çünkü size kendimizi anlatıyoruz...

Bizim vizyonumuz; bundan yıllar sonra adının güven ile özdeşleştiği, dürüstlüğün temel prensip olduğu, kendisinden çok içinde bulunduğu topluma ve millete katkısının ön planda tutulduğu, çalışanlarının mutlu, onunla iş yapanların huzurlu olduğu bir yapı oluşturmaktır. Ve bu doğrultuda misyonumuzda; hayalimizdeki resmi yaratmak için ne gerekiyorsa onu yapmaktır.

Abeyes Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, yapısını ve hizmetlerini tek taraflı kâr ve fayda üzerine değil karşılıklı güven üzerine inşa ederek hedeflediği yarınlar için sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyar...

Bilgisayarınız mı arzalandı? Her türlü masaüstü bilgisayar arızası için bizi arayabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınız Abeyes servis bölgesinde ise bilgisayarınız yerinden alınıp arızası giderildikten sonra yerine teslim edilir. Eğer servis bölgesi dışındaysanız anlaşmalı kargo firmaları ile arızalı masaüstü bilgisayarınızı bize kolayca ulaştırabilirsiniz.

Tamire gelen masaüstü bilgisayarınızın arızasını tespit ettikten sonra sizi en kısa sürede arıza ve maliyet konusunda bilgilendirerek, tarafınızdan onay aldıktan sonra bilgisayarınızın tamirine başlamaktayız. Azami tamir suresi 15 iş günüdür.

Abeyes Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri servisinde tamir gören ya da değiştirilen dizüstü bilgisayarınızın parçası 90 gün süreyle garanti kapsamındadır. Bu süre içerisinde değiştirilen parça ya da tamir gören bölgede meydana gelebilecek müşteri kaynaklı olmayan arızalar tarafımızdan ücretsiz olarak giderilir.
Hp, Dell, Toshiba, Casper, Datron, Lenovo, Sony, Acer, Asus, Exper, Crea, Benq, Fujitsu Siemens… Gibi marka bağımsız onarım hizmeti sağlıyoruz.

   
 
 

Babalık Mahallesi Vatan Caddesi Rıza İşh. Altı 10/B  Selçuklu-KONYA   l   +90 332 322 44 14 & +90 546 588 68 98